Jsme druzí, naprosto nečekaný:D

25. března 2010 v 15:36 | Łusie
Já mám takovou radost:D To jsem fakt nečekala, ale pěkně popořádku.
Omlouvám se, že jsem tu pár dní nebyla a ještě jsem ai nezveřejnila ty avatary, který jsem vám slíbila.
Včera jsem toho měla ale fakt dost. Měla jsem koncert a navíc jsem se musela naučit na tu soutěž.
U nás ve škole dneska proběhlo školní kolo Rubikonu. V jednom kole jsme museli vylosovat z jedno z témat, které jsme si měli dříve připravit a minutu jsme o tom museli říkat své názory před celou školou. U nás to měla říkat jedna holka, ale ta najednou odjela na hory a tak jsme si je museli rozdělit mezi ostatní členy skupinky. Takže včera po koncertě jsem se ještě valila učit ty tři témata. No, jakštakš jsem to měla naučený, ale naštěstí jsem to já neříkala, říkala to jedna holka ze skupiny a ta to fakt uměla dobře, dostali jsem za to nejvíc bodů, takže super:)
Byli jsme tak průběžně na druhém, třetím místě a v pátém kole jsme byli dokonce čtvrtí. Ale vyšla nám nejvyšší možná sázka, kterou jsme mohli dát.
Nejdřív jsme mysleli, že budeme úplně poslední, protože to vypadalo, že těch pět bodů prohrajem a pak jsme to měli nečekaně dobře, takže jsme skončili druzí. Bylo to fakt drsný.
Musím říct, že druhý místo je pro mě maximum, protože první což byla 9.B. na okresní kolo a na nemáme, takže jsem nanejvíš spokojená.
A teď už jenom ve skratce. Na ten basketball nepojedeme, protože je nás málo, takže zítra jdu do škole normálně do školy:( Musím říct, že jsem se celkem těšila, ale ředitel má zase pravdu, chápu ho.
 


Komentáře

1 Alexka | Web | 26. března 2010 v 8:31 | Reagovat

Páni tak to gratuluju!
Moc krásnej design :-))
přímo úžasneeej ;)

2 Łusie | Web | 26. března 2010 v 14:17 | Reagovat

[1]: Děkuju, jsem ráda, že se des líbí:-) ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama